CO OVLIVŇUJE TÝMOVÉ VÝSLEDKY? CO PŘINÁŠÍ DO TÝMU TVOŘIVOST, RADOST Z PRÁCE, TAH NA BRANKU A VYTRVALOST?  CO JE TA NEPOSTRADATELNÁ ESENCE ÚSPĚCHU TÝMŮ?

Pracovat tady mi dává smysl

Být hrdý na firmu, pro kterou pracuji, je ta nejlepší a nejsilnější motivace. Pokud se vaše firemní hodnoty a hodnoty lidí potkávají, je velká šance, že Váš tým bude úspěšný.

Není problém si napsat hodnoty a mluvit o nich. Problém bývá je skutečně žít... každý den, v každé situaci. 

Jak správně komunikovat hodnoty, aby byly pochopeny, přijaty a staly součástí každodenní rutiny

Pojďte se mnou na kávu a probereme jak na to

Mám své správné místo a jasné zadání

Každý člověk má jedinečný mix talentů, schopností, dovedností a zkušeností. Jak mu vytvořit to správné místo, aby zapadl a byl v týmu prospěšný? 

Struktura týmu je zásadní pro správný a harmonický projev osobních kvalit každého člověka v týmu a nastavení vztahů, kompetencí a komunikačních pravidel pomáhá udržet jak pracovní výkon, tak motivaci a radost z práce. 

Podíváme se na to spolu. 

Napište mi

Co dělám má hodnotu. Ostatní mi pomáhají se zlepšovat.

Zpětná vazba je jedním z nejcennějších nástrojů, které máte. Když ji ovládnete, z vašich zaměstnanců se stanou zapálení srdcaři. I nepříjemné věci se dají říct v klidu a konstruktivně. Prostě tak, aby se váš člověk poučil z chyb a vyrostl, místo aby se na to "vydlábnul, protože tady to stejně nemá cenu".

Co tím získáte? Vaši lidé se budou zlepšovat, přestanou pitvat problémy a začnou rovnou chodit řešeními...

Společně nastavíme pravidla zpětné vazby tak, aby pomáhala se zlepšovat a dosahovat cílů místo aby srážela na kolena a přinášela frustraci. 

Domluvte si schůzku

Když je konflikt, hledáme řešení, které je ok pro všechny

Za většinou konfliktů v týmech stojí nevyjasněné nebo nesprávně rozdělené kompetence, nedostatek informací nebo jejich špatná "distribuce" v týmu a nejasná, zobecňující nebo obviňující komunikace. 

Nevhodně nastavená komunikace, vztahy a kompetence nutí lidi různě kličkovat, taktizovat, intrikovat, zvlášť pokud se cítí slabší a nemají odvahu se prosadit. V takovém ovzduší se špatně dýchá i pracuje a výkon za moc nestojí...

Ale jde to i jinak. Mnohdy stačí uzavřít "staré" konflikty a nastavit jasná komunikační pravidla.

Ráda vám s tím pomůžu. 

Napište mi

Naše procesy a pravidla rostou a vyvíjejí se s námi

Není horší zabiják výkonu a motivace než nesmyslný úkol nebo proces, který spotřebovává spoustu energie a nic nepřináší ( a nebo jen hodně málo). 

Součástí růstu a vývoje je se pravidelně vracet k tomu, co ještě dává smysl a co ne. Častokrát je to hodně náročná debata a nebývá snadné ji ukočírovat, zvlášť když mají lidé různé zájmy a potřeby.

V těchto chvílích se hodí profík - facilitátor, který dohlédne na to, aby všichni dostali prostor, na nic a nikoho se nezapomělo a potřeby všech členů týmu byly naplněny a zohledněny.

Nechte se tímto procesem provést ... 

Dejte mi vědět a probereme jak na to

Těmto 5 bodům říkám KLÍČE K VÝKONNOSTI TÝMŮ.  Možná některé z nich už používáte... Skutečný zázrak ale nastává, když je použijete v tomto pořadí a všechny. 

VĚNUJTE MI 30 - 60 MINUT ČASU A NAJDEME SPOLEČNĚ PROSTOR PRO ZLEPŠENÍ VÝKONU LIDÍ VE VAŠÍ FIRMĚ.

Napište mi pár slov o sobě a pozici na které pracujete a co konkrétně potřebujete řešit. Nejdéle do dvou dnů se Vám ozvu na telefon  (prosím zadejte číslo) a domluvíme termín schůzky. Těším se na Vás!

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů