Prázdniny se chýlí ke konci, loučíme se s ohnivou energií Lva a vstupujeme do zemitého období Panny. Slunce se přesouvá do dalšího znamení a energie, která nás obklopuje se mění. Vracíme se pomalu do našeho běžného režimu, protože už nám klepe na rameno září a s ním i školy, školky, práce a běžné povinnosti.
Co nám následující období
přináší a jak ho využít pro své blaho-bytí? Dejte si pauzu a začtěte se do článku.

Organizace, organizace, organizace…

Týdny, které jsme strávili ve Lvu mohly být emočně intenzivní, rozevláté, dramatické i tak trochu chaotické. Možná jste si rozstřelili vaše běžné zvyklosti cestováním, dovolenkováním, slavením a potkáváním s lidmi. Teď je čas se vrátit k „normálu“ a možná to bude trochu bolet.

Panna je tu proto aby nám pomohla to všechno srovnat do správných škatulek. Je mistrem organizace, mistrem praktičnosti, mistrem hmoty.

Pod jejíma rukama se bordel v šuplíkách narovnává na místo, fotky z letní dovolené putují, přehledně roztříděné, do úložiště na cloudu. Prádlo se disciplinovaně skládá zpět do skříní. Kuchyň vysmejčena, seznam na září sepsán. Vše to jde lehce, jak na drátku, cak..cak… účelně a organizovaně.

Děsí vás to? Nemusí. Energie panny vám dá ten správný podnět, aby závěrečná prázdninová organizace rodiny i byznysu proběhla v míru, klidu a bez vyčerpání.

Rutina jako zdroj energie

Jestli v něčem Panna vyniká, tak je to produktivní rutina. Pokud cítíte, že něco takového jako disciplína, a pravidelnost nejsou vaší silnou stránkou, období panny je skvělým časem se na to zaměřit.

Rutina totiž je zdrojem síly a energie. Především ta rutina fyzická – dobře jíst, dobře spát, cvičit, dost času venku. Využijte energie Panny a podívejte se na svůj kalendář. Co prospěšného pro sebe a své tělo a jeho zdraví můžete pravidelně každý den dělat?

Jak využít energii Panny pro prosperitu svého podnikání?

Revidujte plán na příštích pár měsíců

Zaměřte se spíš na tu praktickou stránku plánu. Není toho moc? Máte na to zdroje – čas, peníze, lidi? Dává váš plán po logické a praktické stránce smysl? Co se může pokazit a jak to vyřešíte? Budete to všechno stíhat? Je třeba něco delegovat, přemyslet, přeorganizovat?

Pokud budete chystat podzimní/zimní kampaň, naplánujte si ji krok po kroku

Teď je čas kritickým okem kouknout na vaše kampaňové plány a položit se ty samé otázky jako o bod výše. Zaměřte se pečlivě i na výdaje a očekávané výnosy. Promyslete plán B, když se něco pokazí.

Revidujte podnikatelskou rutinu

Ano, už je tu zase to hnusné slovo. RUTINA. Jenže v podnikání se bez pravidelnosti, systému a disciplíny neobejdeme (jasně, flow je super, ale na tom se svezeme až zase přijde nějaké vodní znamení, jo?).

Podívejte se, jak vypadá váš týdenní rytmus, týdenní program. Jak vypadá váš běžný den. Jestli jsou vaše denní aktivity v souladu s vaší energií? Je něco, co potřebujete dělat víc a častěji, aby váš byznys prosperoval? A co vaše energie? Umíte s ní zacházet nebo je třeba něco dělat jinak?

Všechno si to sepište – ó ano, Panna má tady ráda seznamy, výpisky, soupisky, ideálně v praktickém a funkčním bloku nebo sešitě 🙂. A hlavně – skutečně ty nejdůležitější změny udělejte! Uvidíte, že v průběhu podzimu si za to poděkujete.

Přeji krásné, organizované týdny a příště se podíváme na zoubek… tramtadadá Váhám!

Alena Hanušová

Alena Hanušová,

zakladatelka projektu Stars & Byznys a autorka metody Soulbrand

Jsem byznys astroložka a vášnivá cestovatelka po krajinách světa i duše.
Fascinuje mě ženská tvořivost a podnikavost a věřím, že úspěšný byznys vychází z plánu a darů naší duše. Spojuji 20 let praxe v obchodu a prodeji a znalost astrologie do služeb pro podnikatelky, které chtějí expandovat svůj byznys do hvězdných výšin.

Potřebujete další inspiraci? Začtěte se do ostatních článků na tomto astro-BLOGU.

Je-libo nastartovat další éru vašeho podnikání? Objednejte se na konzultaci OBJEV SVŮJ SOULBRAND.

Zajímá vás, co je Soulbrand a co vám přinese? Mluvím o tom tady, v podcastu Srdeční záležitosti.