Jmenuji se Alena Hanušová a jsem byznys mentorka pro koučky a terapeutky

Z každé metody, kterou jsem za svůj život v osobním a profesním rozvoji prošla, si beru to, co mi dává smysl a vyhovuje mé nátuře. K tomu samému vedu i své klientky.

Jsem freestylista. Nesnáším dogma a rigidní postupy, zaručené návody a předem připravené všespásné strategie.

S čím vám mohu

pomoci?

Strategie

Blíží se nový podnikatelský rok? Nebo plánujete rozšíření podnikání, nové produkty a projekty?

Společně se podíváme na nejvhodnější strategii nadcházejícího období. Naplánujeme jednotlivé kroky tak, aby vše fungovalo jak pro váš byznys, tak pro vás osobně.

Prodej

Nefungují prodeje, jak jste čekali?

Měníte svou cílovou skupinu nebo jdete do nového segmentu trhu?

Podíváme se společně na celý váš obchodní systém, projdeme ho část po části a vytvoříme plán na jeho zlepšení.

Energie

Vše slušně šlape, ale vy máte pocit, že vám docházejí baterky?

Pojďme se spolu podívat na to, kde vydáváte energii, kde se příliš vyčerpáváte. Mám pro vás unikání mix práce s mindsetem, vizualizacemi a aromaterapeutickými kotvami. Znovu nahodíme vaše energetické zdroje.

Pojďme si zavolat a zjistit, jestli jsem pro vás ten správný parťák na cestu…

Pro úspěch mentoringu je nezbytné, abychom si navzájem „sedli“. Proto dříve, než začneme jakkoliv společně pracovat, nabízím možnost se seznámit a popovídat si o tom, v jaké jste situaci a zda vám mohu nějak pomoci.

Možnosti spolupráce, mentoringové programy a jejich ceny představuji na seznamovacím rozhovoru.

Své vlastní podnikání i mentoring klientek

opírám o tyto zkušenosti:

N

10 let řízení týmů a projektů za desítky milionů korun v obnovitelné energetice

mě naučilo strategicky myslet a systematicky pracovat, plánovat a vyhodnocovat rizika. Umím velmi dobře „naporcovat slona“ (tedy projekt) na malé stravitelné porce – milníky, cíle úkoly. Vnímám zároveň celek i detail. Mám cit pro rizika a „vidím za dva rohy“.
N

5 let v čele mezinárodního obchodního týmu

mě naučilo tvořit obchodní strategie, vnímat klientské potřeby a formulovat nabídky tak, aby byly skutečně neodolatelné. Naučila jsem se postavit obchodní proces na míru produktu i obchodníkovi. Vím, jak naučit lidi zamilovat si prodej, i když nikdy před tím neprodávali.
N

2 roky výcviku v mediaci a facilitaci

vypilovalo moje komunikační schopnosti a dalo mi základy jak pro vedení terapeutického rozhovoru, tak pro prodej a komunikaci s klienty.
N

1,5 roku práce facilitátora v mezinárodní oborové organizaci v Bruselu

mě naučilo trpělivosti, vytrvalosti a umění vést s klidem a pevností emočně náročné rozhovory. A taky jsem se přestala bát veřejně vystupovat.
N

3 roky lektorování kurzů a workshopů v oblasti komunikace a vyjednávání

mě naučilo provádět lidi procesem učení s lehkostí a nadhledem a poskytnou jim bezpečný prostor pro dělání chyb a osvojování nových dovedností.
N

2 roky systemického výcviku

mě ponořily do studia lidských emocí, mysli a energetiky. Naučila jsem se odhalovat nefunkční podvědomé vzorce myšlení, které nám brání uspět, a pochopila jsem, jak silné zdroje tvoření (nebo ničení) jsou lidské emoce a jak s nimi efektivně pracovat.
N

Aktuálně jako strategický konzultant pro CEO energetických firem,

si zdokonaluji svou schopnost rychle se zorientovat, přijít na zdroj problému a navrhnout funkční a efektivní řešení.

Byznys mentoring

Neustále se zdokonaluji a učím se něco nového

Poslední rok se s velkým nadšením věnuji studiu aromaterapie na Aromahead Institute a práci ve kvantovém poli podle Joe Dispenzy.

Sama na sobě i na okruhu mě blízkých testerů zkoumám neuvěřitelnou sílu práce s meditací, programováním mysli a aromaterapeutickými kotvami.

Neustále si ověřuji, že tyto techniky dokážou skokově měnit nastavení mysli a tím pádem také naší fyzickou realitu.

Posledním kouskem mé skládačky jsou rituály

Rituál je pro mě akt vědomého tvoření reality. Okamžik, kdy se koncentruji na svůj záměr a směřuji všechnu svou tvořivou sílu do jeho realizace. Ve spojení s meditativním stavem a vonnými aromaterapeutickými kotvami je to způsob, jak v krátké době dosáhnout zajímavých výsledků.

Jsem přesvědčená, že tyto techniky a postupy mají v byznysu, především v tom ženském, své místo a mohou nás, ženy posouvat v životě i podnikání mílovými kroky vpřed.

Cesta k vašemu cíli možná vede přes moji pracovnu…

7 zlatých pravidel

prodejních rozhovorů