Alena Hanušová

Kouzelný seznamovací call

1.3. – 23.3. 2021

3-týdenní program zdarma jako ochutnávka k programu Ovládni umění ženského prodeje.

Naučte se vést seznamovací hovory a získejte klienty pro své VIP služby nebo dlouhodobé spolupráce.

Proč se naučit

seznamovací hovor

 

Lidé si totiž nekupují vaši službu.
Kupují si vás.
Vaši jedinečnou moudrost a esenci.
A tu právě ochutnají jedině osobním kontaktem s vámi.

Během 3 týdenního tréninkového programu probereme nejenom základy vedení callů, ale HLAVNĚ půjdeme do praxe a s mojí podporou zrealizujete své první cally.

A že už cally vedete? Přidejte se taky!
Vyladíte svůj systém k dokonalosti, prozkoumáte energetickou stránku svých callů a díky propracované struktuře callu, kterou vám předám, zlepšíte své prodejní výsledky.

Jaká témata

probereme?

A vzniknou také mnohé další lekce a videa, která budete aktuálně potřebovat při práci na realizaci callů. Své programy tvořím vám na míru, takže obsah dalších lekcí programu budu přizpůsobovat tomu, co budete potřebovat…

Alena Hanušová

Kdo jsem, že si troufám vás učit, jak dělat cally?

Jmenuji se Alena Hanušová a jsem byznys mentorka podnikatelek. V obchodu a prodeji se pohybuji 10 let v obchodu a 5 let z toho jsem stála v čele mezinárodního obchodního týmu. Mým úkolem bylo tvořit obchodní strategie a obchodní procesy na míru produktu i obchodníkovi. Vím, jak naučit lidi zamilovat si prodej, i když nikdy před tím neprodávali.

Poslední roky se věnuji tématu ženského prodeje. My ženy totiž nepotřebujeme promyšlené taktiky, komplikované strategie, tvrdou disciplínu a urputný tah na bránu. Stačí nám být ve své síle a ukazovat světu, co umíme.

Zářit, plynout a být a skrze to inspirovat, motivovat a prodávat. Pokud to s vámi rezonuje, jsem váš člověk… Cesta k registraci vede tudy:

Jak to bude

probíhat?

Celý program poběží v uzavřené facebookové skupině. Budete tak moci v bezpečném prostředí růst a ptát se na cokoliv budete potřebovat.

Cílem je během programu vás podpořit v tom, abyste si nastavili systém pro realizaci callů, začali nabízet cally své komunitě a realizovat je. Každý týden proto budeme mít spolu skupinový mentoring, ve kterém se mě můžete zeptat na cokoliv, co potřebujete v souvislosti s prodejem a cally řešit.

Ve skupině také budu tvořit prostor, ve kterém si budete moci vyžádat zpětnou vazbu k vašim zvacím příspěvkům na cally a to jak ode mě, tak i od ostatních členů skupiny.

Program bude ukončen 23.3. posledním mentoringem a skupina bude otevřena do 31.03., potom bude archivována.

Naučte se vést seznamovací hovory a získejte klienty pro své VIP služby nebo dlouhodobé spolupráce. Stačí se registrovat do programu.