Alena Hanušová

8-týdenní mentoringový program: Ovládni umění ženského prodeje

 

Akční skupinový program pro podnikatelky ve službách, které chtějí vyprodat svou konzultační, terapeutickou nebo poradenskou kapacitu na týdny dopředu a prodávat s lehkostí a elegancí své VIP služby za luxusní ceny.

Co můžete

očekávat?

Délka trvání programu: 8 týdnů
Počet míst v programu: 16
(2 skupiny po 8 ženách, abyste dostali tolik individuální podpory, kolik potřebujete)
Začátek programu: 19.4.2022
Konec programu: 12.6.2022

Kdo z programu vytěží 

maximum

Pro koho to

 

není

Co nás v programu

čeká?

PŘÍPRAVKA – 2 týdny před zahájením programu, od 04.04.2022

Nastavíme si pozitivní prodejní mindset a objevíme váš jedinečný autentický, lehký a radostný způsob prodeje. Jako nástroj pro tuto práci jsem vám připravila speciální vedenou relaxaci Radost v srdci a několik mini lekcí(10-15 minut), které vás povedou tématem prodejního stylu.

Prozkoumáme váš současný prodejní systém. Uděláme si revizi jak je to teď, kde to funguje a kde jsou slabiny.Otevřeme podpůrnou facebookovou skupinu pro vzájemné představení a rozproudíme společnou skupinovou energii několika drobnými úkoly.

PROGRAM – 8 týdnů práce na zvýšení prodeje vašich služeb s mou mentorskou podporou, každý týden se můžete těšit na:

Skupinový mentoring se mnou na kterém probereme vše, co budete potřebovat pro práci na svém prodejním systému.

Týdenní akční úkol, který vám pomůže s realizací změn v prodeji.Vlákno ve skupině kde získáte pravidelně zpětnou vazbu mou i skupiny na vaši prodejní komunikaci, prodejky, příspěvky, videa.V průběhu programu budu postupně podle potřeb skupiny přidávat videa k tématům, které bude třeba probrat do hloubky.

Určitě se můžete těšit na tyto

lekce:

A mnohé další lekce a videa, která budete aktuálně potřebovat při práci na svém prodejním systému. Tvořím vám na míru, takže obsah programu budu přizpůsobovat tomu, co budete potřebovat.

Speciální WORKSHOP NEODOLATELNÝ VIP PRODUKT

na kterém spolu vytvoříme váš (možná) první VIP produkt, udržitelně ho naceníme a připravíme pro něj prodejní komunikaci a navazující systém prodeje.

ZÁVĚREČNÝ WORKSHOP 12.6.

na kterém vás provedu revizí zkušeností z programu a závěrečným nastavením vašeho systému prodeje na následující období bez mé mentorské podpory. A na závěr workshopu si společně dáme malý rituál hojnosti pro váš byznys.

Cena programu

Ovládni umění ženského prodeje:

39 800 Kč

(můžete zaplatit jednorázově nebo na tři splátky bez jakéhokoliv navýšení)