Alena Hanušová

Individuální byznys mentoring

Získejte pro sebe průběžnou podnikatelskou podporu a pusťte se do realizace změn, které přinesou do vašeho podnikání větší stabilitu, lehkost a radost.

Představte si jaké by to bylo

během tří měsícůpoložit stabilní základy pro novou, vyšší úroveň vašeho podnikání, ve kterém prodáváte svým srdcovým klientům luxusní VIP služby za skvělé peníze…uspořádat své podnikání tak, abyste v něm trávili méně času a mohli se více věnovat své rodině, svému rozvoji, cestování nebo čemukoliv, co si vyberete…naplánovat si realizaci svých největších byznysových snů, přeměnit je v jasný cíl a plán…

Nabízím tříměsíční spolupráci, která je vhodná pro revizi vašeho podnikání a tvorbu nové strategie, která přinese větší stabilitu, lehkost a radost do vašeho byznysu i do života.

Mentoringový balíček RE-START

obsahuje

Rychlý byznys feedback (60-75 minut) online ve které budeme intenzivně pracovat na cíli, který si pro spolupráci vytyčíme

Telefonát nebo online call na období mezi konzultacemi pro pravidelný update a koordinaci aktivitKonzultace Rychlý byznys feedback je vždy na začátku, uprostřed a na konci dojednané doby spolupráce. Mezi konzultacemi jsou vždy tři 30 minutové koordinační cally pro rychlý update a podporu při realizaci kroků z konzultací.

Cena

Individuální byznys mentoring

V současnosti mám naplněnou kapacitu individuálního mentoringu. Další klienty přijímám od června 2022. Pokud vás zajímá individuální spolupráce se mnou od tohoto data, pojďme se potkat.