Individuální byznys mentoring

Získejte pro sebe průběžnou podnikatelskou podporu a pusťte se do realizace změn, které přinesou do vašeho podnikání větší stabilitu, lehkost a radost.

  • Chcete své podnikání posunout na další level a nejste si jisti jakou strategii zvolit?
  • Máte velké podnikatelské plány a hodil by se vám parťák na cestu, se kterým můžete své plány probrat?
  • Potřebujete jasně definovat svou podnikatelskou strategii a plán akčních kroků na další období? Nečekejte až jednou… Váš byznys si zaslouží skok na další level hned teď.  Zamluvte si seznamovací hovor a probereme, jak na to.
Představte si jaké by to bylo
během tří měsíců
N
položit stabilní základy pro novou, vyšší úroveň vašeho podnikání, ve kterém prodáváte svým srdcovým klientům luxusní VIP služby za skvělé peníze…
N
uspořádat své podnikání tak, abyste v něm trávili méně času a mohli se více věnovat své rodině, svému rozvoji, cestování nebo čemukoliv, co si vyberete…
N
naplánovat si realizaci svých největších byznysových snů, přeměnit je v jasný cíl a plán…
Nabízím tříměsíční spolupráci, která je vhodná pro revizi vašeho podnikání a tvorbu nové strategie, která přinese větší stabilitu, lehkost a radost do vašeho byznysu i do života.
Mentoringový balíček RE-START

obsahuje

3x konzultace

Rychlý byznys feedback (60-75 minut) online ve které budeme intenzivně pracovat na cíli, který si pro spolupráci vytyčíme

6x30 minut koordinační call

Telefonát nebo online call na období mezi konzultacemi pro pravidelný update a koordinaci aktivit
Konzultace Rychlý byznys feedback je vždy na začátku, uprostřed a na konci dojednané doby spolupráce. Mezi konzultacemi jsou vždy tři 30 minutové koordinační cally pro rychlý update a podporu při realizaci kroků z konzultací.
Cena

Individuální byznys mentoring

V současnosti mám naplněnou kapacitu individuálního mentoringu. Další klienty přijímám od června 2022. Pokud vás zajímá individuální spolupráce se mnou od tohoto data, pojďme se potkat.