Posun lunárních uzlů spustil vlnu transformačních energií, které budou formovat naše životy a podnikání na příštích 18 měsíců. Co to jsou lunární uzly? A co jejich posun znamená? O tom je tento článek.

Co to jsou lunární uzly?

Lunární uzly jsou mystické body, kde se oběžná dráha Měsíce protíná s dráhou Země kolem Slunce. Přestavují jakousi karmickou linku horoskopu, která říká odkud kam v životě jdeme. Jižní uzel představuje naši minulost, severní uzel naši budoucnost nebo také náš posvátný cíl v tomto životě.

Na osobní úrovni máme každý svůj individuální příběh, vlastní karmickou linku. Na kolektivní úrovni se každého zhruba 1 a půl roku uzly posouvají do nových znamení. To znamená pro nás, pro lidstvo, otevření nových kolektivních témat a tím pádem můžeme očekávat hluboké vlivy na různé aspekty osobního i kolektivního života, včetně našeho podnikání.

Odkud kam aneb o co tady jde?

Lunární uzly se v druhé polovině července přesunuly ze dvojice znamení Býk-Štír do znamení Beran-Váhy. Konkrétně jižní uzel jde ze Štíra do Vah, severní uzel z Býka do Berana.

Severní lunární uzel v Beranu nám může přinést silný tah směrem k nezávislosti a individuálnímu vyjádření. Udělejte si chvilku a zamyslete se nad tím, jak by to mohlo ovlivnit vaše podnikání.

Můžete být v nějaké oblasti statečnější? Více riskovat a více získat? Je oblast, kde můžete být více proaktivní při prosazování svých cílů? Existují změny, které potřebujete udělat, ale bojíte se jich?

Toto období vás vybízí, abyste využili svých vůdčích kvalit, byli rozhodní a konali odvážně. Je ale důležité správně nastavit hranici mezi odvahou a bezhlavým riskem, mezi nezávislostí a spoluprací. Nezapomeňte vzít v úvahu potřeby druhých a podporovat zdravé vztahy v osobní i profesní sféře.

S přechodem Jižního uzlu do Vah vstupují do hry karmické energie a transformační lekce. Podnikatelé možná budou muset přehodnotit svá partnerství a odstranit škodlivé vzorce závislosti nebo nerovnováhy.

PODNĚT K ZAMYŠLENÍ

Udělejte si chvilku a zamyslete se nad tím, co po vás Severní uzel v Beranu žádá.
Je nějaké chování typické pro Váhy, které už potřebujete propustit?

Přílišná diplomacie tam, kde je třeba na rovinu říct, co se děje.
Odkládání rozhodnutí nebo chronická nerozhodnost.

Lpění na vztazích, které už se dávno přežily. Nastavení hranic ve vztazích.
Prozkoumejte tyto otázky a přemýšlejte, jak odpovědi na ně souvisí s vaším podnikáním.

Když to shrneme, bude to období přehodnocování vztahů a spolupráce v nich směrem k projevu větší nezávislosti, síly a osobního vůdcovství každého z nás. Je nutno dodat, že tento projev individuality a vůdcovství by měl být v souladu s celkem a ve prospěch celku. Ne každý to umí. A všichni se to budeme muset naučit.

Co to přinese našim byznysům?

Já v tom vidím růst a nové příležitosti, protože naši zákazníci budou řešit nové životní výzvy a situace. Zároveň od nás bude vyžadován i posun na osobní úrovni v tématech berana a vah.
Máme možnost do našeho podnikání víc promítnout naši individualitu, zbavit se toho, co s námi nerezonuje, posílit jako lídři svých značek a vytvořit nové, zralejší a produktivnější spolupráce.
Držím nám palce, ať se nám to daří!

Alena Hanušová

Alena Hanušová,

zakladatelka projektu Stars & Byznys a autorka metody Soulbrand

Jsem byznys astroložka a vášnivá cestovatelka po krajinách světa i duše.
Fascinuje mě ženská tvořivost a podnikavost a věřím, že úspěšný byznys vychází z plánu a darů naší duše. Spojuji 20 let praxe v obchodu a prodeji a znalost astrologie do služeb pro podnikatelky, které chtějí expandovat svůj byznys do hvězdných výšin.

Potřebujete další inspiraci? Začtěte se do ostatních článků na tomto astro-BLOGU.

Je-libo nastartovat další éru vašeho podnikání? Objednejte se na konzultaci OBJEV SVŮJ SOULBRAND.

Zajímá vás, co je Soulbrand a co vám přinese? Mluvím o tom tady, v podcastu Srdeční záležitosti.